Nasza młodzież w Miasteczku Galicyjskim na „Run 4 a smile”

Nasza młodzież w Miasteczku Galicyjskim w ramach wolontariatu czesała i bawiła dzieci, które uczestniczyły w Międzynarodowym Biegu Charytatywnym „Run 4 a smile”. W sobotę 2 czerwca 2018 r odbył się już piąty jubileuszowy Międzynarodowy Bieg Charytatywny „Run 4 a smile” („Bieg po uśmiech”), którego głównym organizatorem od samego początku jest Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu. Inicjatorem udziału naszych uczniów była mgr Jolanta Majoch, nauczyciel PTZ. Tegoroczna impreza okazała się rekordową pod wieloma względami. Udało się zebrać ponad 16 tys. zł – co było głównym założeniem imprezy – które w całości zostaną przekazane na leczenie Kacperka Matusika, podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda.