Podpisanie porozumienia o współpracy z fundacją “będzie dobrze”

W dniu 8 listopada b.r. dyrektor szkoły, pan Józef Dąbrowski podpisał porozumienie
o współpracy wolontariackiej z fundacją “Bedzie dobrze” ze Starego Sącza.Z ramienia fundacji dokument asygnowała pani Prezes Anna Pych. W tym dniu, naszą szkołę odwiedzili również już aktywni wolontariusze z fundacji oraz koordynator szkolnych kół pan Tomasz Strachanowski.  W spotkaniu uczestniczyła klasa Ib , której przedstawiona została prezentacja pokazująca “codzienność” wolontariusza oraz działania jakie podejmuje fundacja.  Następnie odbyła się robocza narada, gdzie omawiano sposób współdziałania ze szkolnym kołem Prywatnego Technikum Zawodowego, którego opiekunem jest Joanna Oczkowicz. Nasi wolontariusze ruszają już na pierwszą wspólna akcję z fundacją w niedzielę 26 listopada do Starego Sącza. Obiecujemy fotorelacje z imprezy!

Dziękujemy prowadzącemu szkoły panu Januszowi Gumularzowi, panu dyrektorowi Józefowi Dąbrowskiemu oraz wszystkim wychowawcom klas i nauczycielom za wsparcie, przychylność i otwarte serca dla działalności wolontariackiejspołeczności szkolnej PTZ w Nowym Sączu.

Zobacz stronę naszego partnera: www.bedziedobrze.pl