Uczniowie PTZ na VII zjeździe Sądeczan na Starosądeckich Błoniach

W niedzielę 19 maja odbył się festyn na Starosądeckich Błoniach – to już VII zjazd Sądeczan. Nasi uczniowie Sylwia Rzegocka, Rafał  Studziński, Agnieszka Opiela z Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych pod opieką Pana mgr inż. Marka Zborowskiego na tą okazję przygotowali stanowisko gastronomiczne, na którym serwowali pierogi i pieczone jabłka. Pierogi w sosie niedźwiedzim na festynie zostały uznane za najlepszą potrawę w konkursie potraw regionalnych Sądecczyzny w kategorii instytucje/firmy. Gratulujemy !!!

Uczniowie reprezentujący Prywatne Technikum Zawodowe w Nowym Sączu odebrali dla szkoły CERTYFIKAT – VII konkursu kulinarnego tradycyjnej potrawy sądeckiej, oraz nagrodę – kampanię medialną dla szkoły w “Sądeczaninie”.