AKCJA SZKOLNEGO WOLONTARIATU  – „Podaruj coś słodkiego na Mikołaja”.

Konferencją prasową  na sądeckim rynku, z udziałem lokalnych mediów, przedstawicieli fundacji „Będzie Dobrze” oraz radnego miasta Nowego Sącza Macieja Rogóż, zainaugurowaliśmy akcję szkolnego koła wolontariatu „Podaruj coś słodkiego na Mikołaja”.

Szkoła jest partnerem fundacji  „Będzie Dobrze” ze  Starego Sącza i od wielu lat współorganizuje różne akcje charytatywne. Przedstawicielka fundacji oraz Prezes fundacji Anna Pych a także  dyrektor szkoły Joanna Oczkowicz  udzieliły informacji o przedsięwzięciu. Polega ono na zbieraniu „słodkości”, czyli czekolad, batoników, pakowanych cukierków, chipsów, które osłodzą codzienny pobyt dzieci w placówkach opiekuńczych, domach dziecka, rodzinach zastępczych.

Czas akcji: do 28 listopada 2021 r.

Miejsce zbiórki: sala – pracownia handlowa Prywatnego Technikum Zawodowego w Nowym Sączu

Przyłącz się do naszej akcji zbierania słodkich marzeń!