I Ty możesz zostać świętym Mikołajem

“I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”

Szkolny klub wolontariatu PTZ we współpracy z fundacją “Bedzie dobrze”, prowadzą akcję

“I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Zapraszamy całą społeczność szkolną do dołączenia do grona “Mikołajów”. Przynosimy zabawki, słodycze, pomoce szkolne (zeszyty, kredki, gry, puzzle itp.) Będą nimi obdarowane dzieci z rodzin wielodzietnych, które już dawno napisały listy do Mikołaja, wierząc, że nie zapomniał o nich i w tym roku.

Miejsce zbiórki: pracownia handlowa

Akcja trwa do 2 grudnia!

Zakończyliśmy akcję „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” polegającą na zbieraniu pluszaków, zabawek, słodyczy, które powędrują do paczek mikołajowych dla dzieci, podopiecznych fundacji „Będzie dobrze”. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, dyrektorowi szkoły za pomoc, życzliwość. Czekamy na was również za rok!