Udostępnienie dziennika elektronicznego dla uczniów PTZ.

Wdrażamy procedurę udostępnienia dostępu do dziennika elektronicznego dla uczniów PTZ.

1. Otrzymacie od wychowawców loginy wraz z pierwszym hasłem do konta w office 365 (hasło należy przy pierwszym logowaniu zmienić)
  2. Instrukcja do logowania do konta w officie znajduje się na samym dole
  3. Po zalogowaniu do konta macie już dostęp do swojego nowego maila
  4.  Aby zalogować się na dziennik elektroniczny należy skorzystać z linku podanego na naszej głównej stronie
  5. Należy założyć nowe konto w Vulcanie korzystając z otrzymanego maila od wychowawcy (mail jest loginem)
  6.  Link uwierzytelniający przyjdzie wam na waszego maila we wcześniej założonym officie. Po kliknięciu w link uwierzytelniający wyskoczy prośba o ustalenie nowego hasła.
  7. Można się już logować do dziennika przy wykorzystaniu jako loginu maila który otrzymaliście od wychowawcy i hasła ustalonego przez wasz w punkcie 8.

Szczegółowa intrukcja do zakładania konta w office 365:

logowanie office 365 (4)